Tel:
B-Tohin Machine (Jiangsu) Co., Ltd.
B-Tohin Machine (Jiangsu) Co., Ltd.

Körüklü Çeşitlerin Profesyonel Üreticisi

Ana sayfa

B-Tohin Machine (Jiangsu) Co., Ltd.

Bize hakkında birkaç kelime
Çin B-Tohin Machine (Jiangsu) Co., Ltd. şirket Profili
Çin B-Tohin Machine (Jiangsu) Co., Ltd. şirket Profili
Çin B-Tohin Machine (Jiangsu) Co., Ltd. şirket Profili
Çin B-Tohin Machine (Jiangsu) Co., Ltd. şirket Profili
Çin B-Tohin Machine (Jiangsu) Co., Ltd. şirket Profili
Çin B-Tohin Machine (Jiangsu) Co., Ltd. şirket Profili
Çin B-Tohin Machine (Jiangsu) Co., Ltd. şirket Profili
Çin B-Tohin Machine (Jiangsu) Co., Ltd. şirket Profili
Çin B-Tohin Machine (Jiangsu) Co., Ltd. şirket Profili
Çin B-Tohin Machine (Jiangsu) Co., Ltd. şirket Profili
Çin B-Tohin Machine (Jiangsu) Co., Ltd. şirket Profili
Çin B-Tohin Machine (Jiangsu) Co., Ltd. şirket Profili
Çin B-Tohin Machine (Jiangsu) Co., Ltd. şirket Profili
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

B-Tohin Machine (Jiangsu) Co., Ltd.

   

B-Tohin Machine (Jiangsu) Co., Ltd. is a foreign invested enterprise established in 1994. It is located at Yixing Industrial Park for Environmental Science & Technology, one of State High-Technology Development Zones. B-Tohin Makinesi (Jiangsu) Co, Ltd 1994 yılında kurulmuş bir yabancı yatırım kuruluştur. Bu Çevre Bilim ve Teknoloji, Devlet Yüksek Teknoloji Geliştirme Bölgeleri biri için Yixing Endüstri Parkı bulunmaktadır. With total registered capital of RMB 80 million and total investment of RMB 160 million B-Tohin is engaged in production and sales of HC blower, BK and YU Roots blowers, anti-corrosion and anti-explosion stainless steel Roots blowers, gear speed-up centrifugal blower, multi-stage centrifugal blowers and in the sales of other supporting products for water treatment in environmental protection, such as water pump (YU, WQ submersible pump, YYOW split case pump), mixer, dewatering machine, etc. By the purchase of a new building of 26000 m2 area in Yixing Economic Development Zone in 2015, the expansion of production scale is supported. 80 milyon RMB toplam kayıtlı sermaye ve 160 milyon RMB toplam yatırım ile B-Tohin HC üfleyici, BK ve YU Kök üfleyiciler, korozyon önleyici ve patlama önleyici paslanmaz çelik Kök üfleyiciler, dişli hızlandırma üretimi ve satışı ile uğraşmaktadır. santrifüj blower, çok aşamalı santrifüj blower ve su pompası (YU, WQ dalgıç pompa, YYOW split vaka pompası), mikser, susuzlaştırma makinesi, vb gibi çevre koruma su arıtma için diğer destekleyici ürünlerin satışında 2015 yılında Yixing Ekonomik Kalkınma Bölgesi'nde 26000 m2'lik yeni bir binanın üretim skalasının genişletilmesi desteklenmektedir.

 

 

B-Tohin ürünleri yaygın su arıtma, inşaat malzemesi ve çimento üretimi, kimya sanayi, elektrik, petrol, çelik, metalurji, maden, gıda taşıma hatları, vb dahil olmak üzere çeşitli sektörlerde yaygın olarak kullanılan hem müşteriler arasında iyi bir üne zevk yurtdışı ve iç pazar.

 

 

Şirketin Araştırma ve Geliştirme Merkezi'nde profesör düzeyinde Kıdemli Mühendisler, Doktorlar, Yüksek Lisans ve birçok lisans öğrencisinden oluşan bir teknik yenilik ekibi, yüksek seviyedeki ürünleri izleyerek ve geliştirerek çevre koruma hizmetini hedeflemektedir.

 

 

B-Tohin has made great investment in introducing CNC, full-automatic digital control lathes, CMM and other advanced equipment to ensure good quality. B-Tohin kaliteli sağlamak için CNC, tam otomatik dijital kontrol torna, CMM ve diğer gelişmiş ekipman tanıtımı büyük yatırım yapmıştır. A complete set of advanced horizontal OKUMA CNC was introduced specially for the fine finish machining of blower cylinders and end-covers; Üfleç silindirlerinin ve uç kapaklarının ince yüzey işlemesi için özel olarak komple bir yatay OKUMA CNC seti tanıtıldı; a NC machine was imported for the processing of blower parts; üfleyici parçaların işlenmesi için bir NC makinesi ithal edildi; a Taiwan Dahlih-made CNC was equipped for machining the parts of middle and large size blowers; Tayvan Dahlih yapımı CNC, orta ve büyük boy üfleyicilerin parçalarını işlemek için donatılmıştı; and several back-forth curve machining planers were introduced for solving the problem of shapers' precision problem. ve şekillendiricilerin hassasiyet problemini çözmek için ileri geri eğri işleme planyaları tanıtıldı. This kind of planer ranks among the advanced level in China which is specially designed for curve machining of blower rotors. Bu tür planya, Çin'deki üfleyici rotorların eğri işlemesi için özel olarak tasarlanmış ileri seviye arasındadır. In the beginning of 2015, we cooperated with Testing Laboratory of Shenyang Blower Research Institute (Quality Supervision & Inspection Center for Blowers of China Machinery Industry), and a whole set of blower performance test system was designed for us according to the Roots Blower Industry Standard by the Laboratory. 2015'in başında, Shenyang Blower Araştırma Enstitüsü (Çin Makine Endüstrisi Körükleri için Kalite Kontrol ve Denetim Merkezi) Test Laboratuvarı ile işbirliği yaptık ve Roots Blower Endüstri Standardına göre bir dizi blower performans test sistemi bizim için tasarlandı. Laboratuvar tarafından.

 

 

Passed the certification of ISO9001 & ISO 14001:2400, the company has been nominated as “High & New-tech Enterprises of Jiangsu Province” and “Pneumatic Technology Research Center of Jiangsu Province”. ISO9001 ve ISO 14001: 2400 sertifikası geçti, şirket "Jiangsu Eyaleti Yüksek ve Yeni teknoloji Şirketler" ve "Jiangsu Eyaleti Pnömatik Teknoloji Araştırma Merkezi" olarak aday gösterildi. In successive seven years, B-Tohin has been honored as “Favorite Brand of Users in Water Treatment Industry” and “Main Enterprise in Chinese Roots Blower Industry” in 2014, it has been awarded the title of “2014 Top 10 Brands in Chinese Water Industry” on website. B-Tohin, birbirini takip eden yedi yılda 2014 yılında “Su Arıtma Endüstrisinde Favori Kullanıcı Markası” ve “Çin Kök Blower Endüstrisinde Ana İşletme” olarak onurlandırıldı ve “Çin Sularında 2014 İlk 10 Markası” unvanını aldı Sanayi ”web sitesinde.

 

 

Pnömatik Taşıma ve Üfleyicinin Ulusal Teknik Standartlar Komitesi üyesi ve Ulusal Çevre Koruma Ekipmanları Markaları Birliği'nin sponsorlarından biri olan B-Tohin Machine, çevre koruma üfleyici endüstrisinde mükemmel ve ünlü bir kuruluş olmuştur.

 

 

B-Tohin's tenet of “Eternal pursuit of improving, eternal promise of satisfying customers” and spirit of “Together with Heat” are always kept in every employee's mind and in every step of company management. B-Tohin'in “Ebedi iyileştirme ebedi arayışı, müşterileri tatmin etmek için sonsuz vaat” ve “Isı ile Birlikte” ruhu her çalışanın zihninde ve şirket yönetiminin her adımında tutulur. All the honors belong to the past only, people of B-Tohin will make every endeavor to design and manufacture more perfect products for contributing more to the related industries both at home and abroad and to our domestic machinery industry. Tüm onurlar sadece geçmişe aittir, B-Tohin halkı yurtiçi ve yurtdışındaki ilgili endüstrilere ve yerli makine endüstrimize daha fazla katkıda bulunmak için daha mükemmel ürünler tasarlamak ve üretmek için her türlü çabayı gösterecektir.

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

Aracısı

İthalatçı

İhracatçı

Şirket ticaret

Satıcı

Markalar : BK

No. Çalışanları : 280~320

Yıllık satış : 38000000-40000000

Yıl kurulan : 1994

İhracat p.c : < 10%

Şirket tarihçesi

1994-1995  
Mar-95 İlk B-Tohin montajlı HC üfleyici ve kök üfleyici seti tamamlandı ve müşteriye teslim edildi.
Aralık-94 Sino-Japanese invested Company "Yixing Pengde Co., Ltd." Çin-Japon yatırım şirketi "Yixing Pengde Co, Ltd" established kurulmuş
   
1996-2000  
Eylül-00 İlk set geliştirme ürünü tamamlandıktan sonra BK üç loblu kök üfleyicinin seri üretimine başladı ve Amerikan'daki TUTHILL Corp. kalite testini geçti.
Aralık-99 Invested a joint venture "Tuthill and Tohin Machine Co., Ltd." Ortak girişim "Tuthill ve Tohin Machine Co., Ltd." with TUTHILL CORPORATION/PNEUMATICS GROUP TUTHILL CORPORATION / PNEUMATICS GROUP ile
Kasım-99 BG serisi lekesiz ekran geliştirmeyi tamamladı ve seri üretime başladı
Ağustos-97 Japonya'da Tohin Co. için HC üsleri ve kemer örtüleri yapmaya başladı
Nisan-97 İlk lokalize HC üfleyici seti çıktı.
Jan-97 TOHIN INDUSTRY CO., LTD 30 milyon yen koyarak yeni bir yatırımcı oldu ve toplam kayıtlı sermaye 130 milyon yen oldu.
Ağustos-96 BG lekesiz ekran üretimine başladı
Jun-96 Pengyao Co. transferred its share to Japanese companies, and "Yixing Pengde Co., Ltd." Pengyao Co. hisselerini Japon şirketlerine devretti ve "Yixing Pengde Co., Ltd." became "B-Tohin Machine (Jiangsu) Co., Ltd." "B-Tohin Machine (Jiangsu) Co., Ltd.") oldu.
Jan-96 Kayıtlı sermaye 100 milyon yen'e çıkarıldı
   
2001-2004  
04-Jul Yeni atölyeler ve ofis binası
04-Mar Yüksek basınçlı ve çift kademeli üfleyicinin geliştirilmesi için TUTHILL GROUP ile işbirliği yaptı ve başarılı oldu
04-Jan Jiangxi Yiang Qinghu B-Tohin Orta Okulu'na RMB 500 bin yuan yatırdı
03-Aralık 50 milyon yen artarak Kayıtlı sermayeyi 180 milyon yen ve toplam yatırımı 250 milyon yen yaptı
03-Eylül Geçti "yüksek teknoloji kurumsal Jiangsu eyaleti" tekrar
02-Aralık geçti iso9001: 2000
02-Eylül BK üfleyici “Jiangsu Eyaletinin Yüksek Teknoloji Ürünleri” sıralamasında
01-Ekim Geçti "yüksek teknoloji kurumsal Jiangsu eyaleti"
01-Jul HC üfleyici "Jiangsu Eyaleti Yüksek Teknoloji Ürünleri" sıralamasında
   
2005-2009  
   
9-Ekim Yeni inşa edilen atölye ve depoyu kullanmaya başladı
8-Ekim Geçti "yüksek teknoloji kurumsal Jiangsu eyaleti" tekrar
8-Eylül BZ blower 2008 Dördüncü Çin Uluslararası Sıvı Makineleri Fuarı Altın Ödülü kazandı.
8-Jun Aylık satışlar RMB 20 milyon yuan aştı.
7-Aralık Çeşitli pompa ve mikserlerin üretimi ve satışı için Jiangsu Yiyou Machinery Co. ile işbirliği yaptı
7-Kasım Japon Yönetim Kurulu kayıtlı sermayesini 150 milyon yen artırdıktan sonra toplam yatırım 450 milyon yen'e ulaştı.
6-Aralık  
6-Kasım BZ blower 2008 Dördüncü Çin Uluslararası Sıvı Makineleri Fuarı Altın Ödülü kazandı.
6-Ekim yurtiçinde ve yurtdışında yeni geliştirilen BK-DS fan satışına başladı (ilk set Belçika'ya ihraç edildi)
   
2010-2012  
12-Kasım CE sertifikası geçti
12-Jul Su Arıtma Endüstrisinde Favori Kullanıcı Markası Seçildi www.h2o-china.com
12-Jun Şangay Uluslararası AQUATECH Çin Fuarına Katıldık
11-Ekim Office Automation Soft tüm şirkette başarıyla kullanıldı
11-Eylül 5S Yönetimi kabul edildi ve sağlam bir şekilde sağlandı
   
11-Şubat BK üfleyici “Jiangsu Eyaletinin Yüksek Teknoloji Ürünleri” sıralamasında
10-Ekim Çin Kalite Belgelendirme Merkezi tarafından “ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi” sertifikası ile verildi
10-Ağustos Jiangsu Bilim ve Teknoloji Bürosu tarafından “Jiangsu Eyaletinin Pnömatik Teknoloji Araştırma Merkezi” olarak onaylandı
10-Jun Tek kademeli yüksek hızlı santrifüj üfleyiciler başarıyla test edildi ve ilgili satışlar başladı
10-Jun Çin H2O net (www.h2o-china.com) ve Tsinghua Üniversitesi Bölümü Çevre ve Mühendislik Bölümü tarafından “Su Uzmanları için Memnun Marka” ödülünü aldı
10-Şubat çok kademeli santrifüj blower satışına başladı
   
2013  
13-Eylül Kayıtlı sermaye 80 milyon yuan arttı sonra toplam yatırım 160 milyon yuan RMB ulaştı.
13-Temmuz Su Arıtma Endüstrisinde Favori Kullanıcı Markası Seçildi www.h2o-china.com
13-Nisan Kayıtlı sermaye 50 milyon yuan arttı sonra toplam yatırım 100 milyon RMB ulaştı.
   
2014-2015  
14-Nisan Jiangsu B-Tohin Enerji Tasarrufu Ltd kuruldu.
14-Nisan Yeni MVR buhar kompresörünün geliştirilmesi başarılı oldu.
14-Jun Jiangsu Eyaletinin Yüksek Teknoloji Şirketi olarak yeniden aday gösterildi.
14-Ağustos Kore'den ATB hava üfleyici tanıttı
14-Kasım “B-Tohin”, http://www.hc360.com/ tarafından “Çin Su Endüstrisinin En İyi 10 Markası” seçildi.
14-Aralık Parçaların kalitesini garanti eden üfleyici dişli, rulman ve yağ keçesinin kontrol cihazlarının hassasiyeti artırıldı
15-Jan Roots blower'ın Satış Değeri Çin Genel Makine Endüstrisi Birliği sıvı makine şubesi istatistikleri ile Çin'de ikinci sırada yer aldı
15-Mar Shengyang Blower Araştırma Enstitüsü Blower Test Laboratuvarı (Çin Genel Makine Endüstrisi Birliği Blower Kalite Kontrol Test Merkezi) ile işbirliği yaptı, tüm blower performans test sistemi setini tanıttı ve doğrulama sertifikası aldı
15 Mayıs Yixing Ekonomik Kalkınma Bölgesi'nde 26000M2'lik yeni fabrika satın aldı
15-Jul “2014-2015 Çin'in En Değerli Çevre Koruma Ekipmanı” ödülüne layık görüldü
15-Aralık Wuxi B-Tohin Blower Technology Co, Ltd Yixing Ekonomik Kalkınma Bölgesi'nde kuruldu.

 

 

 

Firma Servisi

Hizmetler
 

Satış Öncesi Hizmet
1. seçiminde müşteri yardımcı olmak için teknik danışmanlık hizmetleri sunmak;
2. Müşterilere gerekli teknik bilgileri, çizimleri, vb.
3. yeni ve eski müşterilere hoşgeldiniz fabrikamızı ziyaret ve her zaman bizimle görüşmek.

 

Satış hizmeti
1. Müşterilerin site tasarımı tarafından gerekli ekipman, boru ve temel çizimleri ile müşterilerine sunmak;
2. özellikleri hakkında özellikleri cevaplar, performans, parametreleri, vb, ve tavsiye en uygun çözüm, en maliyet- etkin ürünler müşterilerine;
3. hemen sözleşme imzaladıktan sonra, biz zamanında teslimat için üretim planlama yapmak.

 

Satış sonrası servis
1. kurulum işlemi sırasında teknik tavsiye sağlamak;
2. When the equipment is ready for commissioning, as per request, we can offer free commissioning service for blower package. 2. Ekipman devreye alma için hazır olduğunda, isteğe bağlı olarak, blower paketi için ücretsiz devreye alma hizmeti sunabiliriz. The service is only available for sites located in China, and the commissioning usually takes two days. Hizmet yalnızca Çin'de bulunan siteler için kullanılabilir ve hizmete alma genellikle iki gün sürer. If your site is located outside of China, the service will be subject to further discussion; Siteniz Çin dışında bulunuyorsa, hizmet daha fazla tartışmaya tabi olacaktır;
3. Ayrıntılı kullanıcı profilleri oluşturun ve bakım ve onarım kılavuzları sunmak için düzenli mektuplar gönderin;
4. In warranty period, if a quality-related problem occurs in normal use, please send a written description of the problem to us. 4. garanti süresi içinde, kalite ile ilgili bir sorun oluşur normal kullanım, lütfen bize sorunun yazılı bir açıklama gönderin. We will respond within 24-48 hours. 24-48 saat içinde cevap vereceğiz.
5. Even if the warranty has expired, we are still glad to solve problems that are not due to improper use for you. 5. garanti süresi dolmuş olsa bile, biz hala sizin için yanlış kullanım nedeniyle olmayan sorunları çözmek için mutluyuz. All repairs will be billed at cost, and for long term, we supply spare parts at favorable price. Tüm onarımlar maliyetle faturalandırılacak ve uzun vadede yedek parçaları uygun fiyata tedarik edeceğiz.

 
 
SSS
 

1. ne ürünleri var?
Ana ürünleri kök üfleyici, döner üfleyici, santrifüj fan, yan kanal üfleyici, dalgıç kanalizasyon pompası, santrifüj pompa, dalgıç karıştırıcı ve diğer su arıtma ekipmanları içerir.

 

2. ürünlerinizin amacı nedir?
Ürünlerimiz yaygın çevre koruma, elektrik, su, kimyasallar, yapı malzemeleri ve diğer sanayi.

 

Hava üfleyiciler aşağıdakiler için kullanılabilir:
a. a. aeration and backwash in sewage treatment plant; kanalizasyon arıtma tesisinde havalandırma ve geri yıkama;
b. b. desulfurization and ash removal in power plant; santralde kükürt giderme ve kül çıkarma;
c. c. pneumatic conveying and pipeline cleaning in cement plant and food industry; çimento fabrikası ve gıda endüstrisinde pnömatik taşıma ve boru hattı temizliği; d. d. aquaculture oxygen supply . yetiştiricilik oksijen kaynağı.

 

Su pompaları aşağıdakiler için kullanılabilir:
a. a. drainage of sewage with solids, waste water, rain water and urban water supply; kanalizasyonun katı, atık su, yağmur suyu ve kentsel su temini ile drenajı;
b. b. garden irrigation; bahçe sulama;
c. c. fire fighting pressure boosting; yangın söndürme basıncı artırma; d. d. long-distance carriage of water. suyun uzun mesafeli taşınması.

 

Dalgıç karıştırıcılar aşağıdakiler için kullanılabilir:
a. a. treating municipal sewage and industrial waste water; belediye kanalizasyon ve endüstriyel atık suların arıtılması;
b. b. mixing and densification of sludge water. çamur suyunun karıştırılması ve yoğunlaştırılması.

 

3. diğer tedarikçiler üzerinde avantajı nedir?
Our company was started in 1994 and has nearly 20 years of production and sales experience. Firmamız 1994 yılında kurulmuş olup yaklaşık 20 yıllık üretim ve satış tecrübesine sahiptir. We have advanced production and testing equipment, strict quality control process, and dedicated R & D department. Biz gelişmiş üretim ve test ekipmanları, sıkı kalite kontrol süreci, ve özel Ar-Ge departmanı. Our products are well-received at home and abroad. Ürünlerimiz yurtiçinde ve yurtdışında iyi karşılanmaktadır.

Quality, price, workmanship, and service are prior concerns of customers. Kalite, fiyat, işçilik ve hizmet müşterilerin öncelikli kaygılarıdır. In the above aspects, we all show our unparalleled strength. Yukarıdaki yönlerde, hepimiz benzersiz gücümüzü gösteriyoruz. Please read more about us on our website. Lütfen web sitemizde hakkımızda daha fazla bilgi bulabilirsiniz.

 

4. Doğru modeli nasıl seçmeliyim?
Burada modelleri ve miktarları belirlerken dikkate alınması gereken faktörleri listeleriz:

a. a. fan selection: working environment,gas composition, pressure, air capacity. fan seçimi: çalışma ortamı, gaz bileşimi, basınç, hava kapasitesi.
b. b. pump selection: working environment, media, head, flow. pompa seçimi: çalışma ortamı, ortam, kafa, akış.
c. c. mixer selection: working environment,tank shape, tank depth, water depth. mikser seçimi: çalışma ortamı, tank şekli, tank derinliği, su derinliği.

 

5. bizim referans için bazı müşteri durumlarda sunabilir?
Lütfen şirket bilgileri Satış Kayıtlarına bakınız.

 

6. iyi bir fiyat Alabilirim?
Our products are reasonably priced to be cost-effective. Ürünlerimiz uygun maliyetli olacak şekilde fiyatlandırılmıştır. Please send your inquiry to sales@bk.com.cn, or call +86-510-87072125, and we will reply to your request within 24 hours. Lütfen sorunuzu sales@bk.com.cn adresine gönderin veya + 86-510-87072125 numaralı telefonu arayın ve isteğinizi 24 saat içinde cevaplayacağız.

 

7. Nasıl ödeme yaparım?
T / T ve L / C ödemeleri bizim için uygulanabilir.

 

8. teslimat sizden ne kadar sürer?
Delivery date depends on the model, specification and quantity required. Teslim tarihi modele, şartnameye ve gerekli miktara bağlıdır. When we make a quotation, we will separately state the delivery date. Bir teklif yaptığımızda, teslimat tarihini ayrı ayrı belirteceğiz. If you want an earlier delivery, we will try to make shift. Daha erken bir teslimat istiyorsanız, vardiya yapmaya çalışacağız.

 

9. Üretim nasıl gidiyor hakkında beni güncel tutacak mısın?
Yes, of course. Evet tabi ki. After your ordering, we will send timely report on the progress to you. Siparişinizden sonra, size ilerleme hakkında zamanında rapor göndereceğiz.

 

10. nasıl mal paketlenmiş olacak?
Our products are generally packed in wooden cases. Ürünlerimiz genellikle ahşap sandık dolu. The wooden materials have been fumigated to meet the requirements of ISPM15. Ahşap malzemeler ISPM15 gereksinimlerini karşılamak için fumigasyona tabi tutulmuştur.

 

11. garanti ne kadardır?
Garanti BL (AWB) tarihinden itibaren başlar ve 12 ay sürer.

 

12. Ürünleriniz için doğru yedek parçaları nasıl alabilirim?
Every piece of our product has a serial number, and the serial number is equivalent to an identity of the machine. Ürünümüzün her parçasının bir seri numarası vardır ve seri numarası makinenin kimliğine eşdeğerdir. To get spare parts, please contact us and told us the serial number, we will provide you with the appropriate equipment parts in accordance with the terms of warranty. Yedek parça almak için lütfen bizimle iletişime geçin ve seri numarasını söyleyin, garanti koşullarına uygun olarak size uygun ekipman parçaları sağlayacağız.

 

13. Yerinde kurulum ve devreye alma hizmetleri veriyor musunuz?
We can provide on-site installation and commissioning services according to your requirements. İhtiyaçlarınıza göre yerinde kurulum ve devreye alma hizmetleri sağlayabiliriz. Details and pricing of the services will be subject to the specially signed foreign technical service contract. Hizmetlerin ayrıntıları ve fiyatlandırması özel olarak imzalanmış yabancı teknik servis sözleşmesine tabi olacaktır.

 

14. Operatör eğitim hizmetleri veriyor musunuz?
We can provide operator trainings based on your requirements. İhtiyaçlarınıza göre operatör eğitimleri sağlayabiliriz. The training will be given in line with the specially signed training agreement. Eğitim, özel olarak imzalanmış eğitim sözleşmesine uygun olarak verilecektir.

 

15. Ürün arızalanırsa, nasıl yapmalıyız?
When failure occurs, please send a description of the failure in words and pictures to us. Hata oluştuğunda, lütfen bize kelimeler ve resimlerdeki hatanın açıklamasını gönderin. We will respond within 24 hours after receipt of your notice, and give solution proposals within 48 hours. Bildiriminizi aldıktan sonra 24 saat içinde cevap vereceğiz ve 48 saat içinde çözüm önerileri sunacağız.

 

Şirket takım

1 B-Tohin Organizasyon şeması

2 Şirket Departmanı

1) İdari Departman

İdari bölümler esas olarak personel kullanımı, günlük iş yönetimi ve

katılım.

2) Finans Bölümü

Finans departmanı esas olarak finansal anlaşma ve diğer ilgili konulardan sorumludur.

3) Teknik Departman

Teknik departman esas olarak günlük teknik problemlerden, yeni

ürünler ve yeni patentli icatlar.

4) Ürün Bölümü

Üretim departmanı, normal çalışmayı desteklemek için üretimin sürekliliğinden sorumludur.

satış departmanı ve şehir şirketinin gelişimi için önemli bir garanti.

5) Satış Departmanı

Satış departmanı, şirketin ürünlerini dünyanın her yerine satıyor ve BK'yi evde ve dünyada tanınıyor.

yurt dışı.

3 Şirket Kültürü

 

Yıllık parti binası faaliyetleri

Yıllık kutlama

Şirketin seyahat

Diğer aktiviteler

Koşu

Badminton oyunu

Basketbol yürüyüşü

2018 Yixing uluslararası maratonu

B-Tohin Machine (Jiangsu) Co., Ltd.
Yong'an Yolu, Jiangsu Province, Yixing Şehri, Çevre Bilim ve Teknoloji Endüstri Parkı, 214205, Çin
Tel:86-510-8707-6720
Mobil site Gizlilik Politikası | Çin iyi Kalite Üç Lobe Kökü Üfleyici Tedarikçi. © 2016 - 2023 root-blower.com. All Rights Reserved.