Tel:
B-Tohin Machine (Jiangsu) Co., Ltd.
B-Tohin Machine (Jiangsu) Co., Ltd.

Körüklü Çeşitlerin Profesyonel Üreticisi

Ana sayfa ÜrünlerTek Kademeli Santrifüj Körükler

Yüksek Hızlı Santrifüj Tek Kademeli Santrifüj Körükler 50kpa - 100kpa

Yüksek Hızlı Santrifüj Tek Kademeli Santrifüj Körükler 50kpa - 100kpa

  • Yüksek Hızlı Santrifüj Tek Kademeli Santrifüj Körükler 50kpa - 100kpa
  • Yüksek Hızlı Santrifüj Tek Kademeli Santrifüj Körükler 50kpa - 100kpa
  • Yüksek Hızlı Santrifüj Tek Kademeli Santrifüj Körükler 50kpa - 100kpa
  • Yüksek Hızlı Santrifüj Tek Kademeli Santrifüj Körükler 50kpa - 100kpa
Yüksek Hızlı Santrifüj Tek Kademeli Santrifüj Körükler 50kpa - 100kpa
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: BK
Sertifika: ISO9001
Model numarası: GS
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: USD 100000-120000 / set
Ambalaj bilgileri: Ahşap durumda
Teslim süresi: bir ay
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: bir set / ay
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Diyafram basınç aralığı: 145-194kpa Toz içeriği: <= 10 mg / m3
Hava giriş sıcaklığı: <= 60 ℃ Deşarj gazı sıcaklığı: <= 120 ℃
Verim: Dürüst Uzak monitör: Destek
Vurgulamak:

yüksek hızlı santrifüj üfleyici

,

endüstriyel fanlar körükler

 

50KPA-100KPA GS SERİSİ GÜVENİLİR SİSTEMİ İLE ATIKSU ARITMA İÇİN ÜFLEME

 

GS serisi üfleyici hakkında

 

üfleyici yapısı

 

GS series blower is single-stage cantilever type, axial intake and radial exhaust structure. GS serisi fan tek kademeli konsol tipi, eksenel emme ve radyal egzoz yapısıdır. The inlet air filter unit, into the suction pipe and inlet guide Ye Qi, driven by the main machine by means of coupling and increase gear coupling, increasing gear drive high-speed rotating the ternary mixed flow of half open impeller to work of gas, gas to the leaf diffuser and volute chamber. Emme borusu ve emme kılavuzuna ve giriş kılavuzuna Ye Qi, kaplin vasıtasıyla ana makine tarafından tahrik edilir ve dişli kaplini arttırır, dişli tahrikinin yüksek hızını yarı açık çarkın üçlü karışık akışını gaz çalışması için döndürür, yaprak difüzörü ve kıvrım odasına gaz.

 

Yüksek Hızlı Santrifüj Tek Kademeli Santrifüj Körükler 50kpa - 100kpa 0

 

Ana üfleyici sistemi

 

GS series single-stage high-speed centrifugal blower is specially designed for waste water treatment aeration; GS serisi tek kademeli yüksek hızlı santrifüj blower, atık su arıtma havalandırma için özel olarak tasarlanmıştır; meanwhile it is available for medium like air, nitrogen dioxide and other non-corrosive gases. bu arada hava, azot dioksit ve diğer aşındırıcı olmayan gazlar için kullanılabilir.

GS blower is characterized by wide applicability, significant energy saving, small area and easy installation, operation and maintenance. GS üfleyici, geniş uygulanabilirlik, önemli enerji tasarrufu, küçük alan ve kolay kurulum, işletme ve bakım ile karakterizedir. GS series centrifugal blower features single-stage cantilever, axial inlet and radical discharge structure. GS serisi santrifüj blower, tek kademeli konsol, eksenel giriş ve radikal deşarj yapısına sahiptir. Air comes into the suction pipe and the inlet guide vane device from the inlet filter setting. Emme borusuna ve giriş kılavuzu kanatçık cihazına giriş filtresi ayarından hava girer. Main driving motor is connected with the coupling and the step-up box. Ana tahrik motoru kaplin ve yükseltici kutuyla bağlantılıdır. When start, the step-up gear drive the ternary mixed semi-open impeller to make gas for power, and the gas discharge out through vane-less diffuser and volute chamber. Çalıştırıldığında, kademeli dişli, güç için gaz yapmak için üçlü karışık yarı açık çarkı çalıştırır ve gaz, pervasız difüzör ve kıvrım odasından dışarı atılır.

 

 

4, hava sistemi

 

oldukça etkili pervane

 

With the help of computer simulation, the ideal curve of fluid mechanics is selected, which is more suitable for the actual flow of gas. Bilgisayar simülasyonu yardımıyla, gerçek gaz akışı için daha uygun olan akışkanlar mekaniğinin ideal eğrisi seçilir. At the same time, it reduces the deformation caused by centrifugal force, and further improves the efficiency and makes the fan run more smoothly. Aynı zamanda, merkezkaç kuvvetinin neden olduğu deformasyonu azaltır ve verimliliği daha da artırır ve fanın daha sorunsuz çalışmasını sağlar.

The impeller is made of aero-aluminium alloy or stainless steel, with open radial back bending (at least 6 degrees of outlet Angle), all surface finishing. Pervane aero-alüminyum alaşımı veya paslanmaz çelikten yapılmıştır, açık radyal arka bükme (en az 6 derece çıkış açısı), tüm yüzey kaplama. The impeller and the high speed shaft adopt the international advanced connection mode, the impeller speed and the single wheel dynamic balance test have been done before the factory, so as to ensure that the unit can have good maintenance convenience and quality reliability. Pervane ve yüksek hızlı şaft, uluslararası gelişmiş bağlantı modunu benimser, pervane hızı ve tek tekerlek dinamik denge testi, ünitenin iyi bakım kolaylığı ve kalite güvenilirliğine sahip olmasını sağlamak için fabrikadan önce yapılmıştır.

 

Yüksek Hızlı Santrifüj Tek Kademeli Santrifüj Körükler 50kpa - 100kpa 1

 

giriş kılavuz bıçağı

 

Montaj konumu: fan pervanesinden önce.

Kurulum amacı - aynı anda ayarlanan bireysel gaz üfleyici aralığını% 45 ila% 100 arasında karşılamak için, özellikle tasarım koşulundan (düşük sıcaklık veya düşük basınç) çalışma süresinden sapma durumunda, düzenleyici kapsamdaki üfleyici yüksek verimlilik elde etmek.

Adjust the way -- through the blower control cabinet on the touch screen, automatic/manual selection to operate. Yolu ayarlayın - dokunmatik ekrandaki fan kontrol kabininden, otomatik / manuel seçim ile çalışın. In the automatic operation state, adjust the guide blade position according to the 4-20ma DC signal of the upper computer; Otomatik çalışma durumunda, kılavuz bıçak konumunu üst bilgisayarın 4-20ma DC sinyaline göre ayarlayın; The guide blade can be controlled manually in manual/maintenance mode. Kılavuz bıçak manuel / bakım modunda manuel olarak kontrol edilebilir.

 

 

 

sarmal

 

Sarmal akış yolu, fanın güvenilir aerodinamik performansa, yüksek verimliliğe sahip olmasını ve ürünün değişken verimliliğinin% 85'e ulaşmasını sağlayan olgun eşleşmeyi benimser.

 

Yüksek Hızlı Santrifüj Tek Kademeli Santrifüj Körükler 50kpa - 100kpa 2

uzaktan izleme sistemi

 

With the rapid development of centrifugal fan, technology and scale, the daily management requirements of centrifugal fans are also higher and higher. Santrifüj fan, teknoloji ve ölçeğin hızla gelişmesiyle, santrifüj fanların günlük yönetim gereksinimleri de daha yüksek ve daha yüksektir. The company combining with the existing automation control and network sharing in the field of advanced technology, reliable running, convenient operation of the market demand, introduced the advanced remote monitoring system of centrifugal fan station, fan running 24 hours real-time monitoring, greatly improve the level of enterprise management of the centrifugal fan maintenance, meet the requirements of users for continuous monitoring equipment safety. Şirket, ileri teknoloji, güvenilir çalışma, piyasa talebinin rahat çalışması alanında mevcut otomasyon kontrolü ve ağ paylaşımı ile birleştirerek, santrifüj fan istasyonunun gelişmiş uzaktan izleme sistemini, 24 saat gerçek zamanlı izleme çalışan fanı büyük ölçüde geliştirdi. Santrifüj fan bakımının işletme yönetimi seviyesi, sürekli izleme ekipmanı güvenliği için kullanıcıların gereksinimlerini karşılar.

 

 

 

GS serisi üfleyicinin ana özellikleri tanıtıldı

 

(1) Yüksek hız, yüksek verimlilik ve enerji tasarrufu.

(2) Düşük gürültü: orta ve yüksek frekanslı gürültü, kolay gürültü, hızlı zayıflama.

(3) Pervane tasarımı ileri düzeydedir ve işleme hassasiyeti yüksektir.

(4) İyi aerodinamik performans

(5) Güvenilir yağlama sistemi

(6) Yüksek hassasiyetli hız dişlisi.

(7) Eğimli karo yatağı ile rulman ömrü uzundur.

(8) Dokunmatik stil grafik makine arayüzü kullanarak yüksek derecede otomatik kontrol.

 

 

Case analizi

Yüksek Hızlı Santrifüj Tek Kademeli Santrifüj Körükler 50kpa - 100kpa 3

 

 

Zhejiang fulida fulida grup şirketi hangzhou xiaoshan linjiang sanayi parkında bulunan viskon elyaf elyaf işletmelerinin üretiminde uzmanlaşmış bir şirket, şu anda Çin büyük viskon elyaf elyaf üretimi ve endüstri lideri işletmelerin biridir.

 

2011 yılında, firmamız GS250 tek aşamalı yüksek hızlı bir geçiş, aynı klima altında geçmek için tavsiye, gerçek operasyon toplam gücü 330kw olduğunu ve enerji tasarrufu fazla% 15 olduğunu.

 

 

 

Hakkımızda

 

B-tohin Machine(Jiangsu) Co., Ltd is a Sino-foreign joint venture which founded in November 1994. The company is working on producing and selling HC low noise rotary blower, three lobes roots blower, vacuum pump, and centrifugal blower, air bearing turbo blower, it also sells the related products such as submersible pump. B-tohin Makinesi (Jiangsu) Co, Ltd Kasım 1994 yılında kurulan bir Çin-yabancı ortak girişimidir. Şirket HC düşük gürültü döner üfleyici, üç lob kök üfleyici, vakum pompası ve santrifüj üfleyici üretim ve satış, hava taşıyan turbo üfleyici, ayrıca dalgıç pompa gibi ilgili ürünler satıyor. During the production, the company adopts the advanced equipments and technology overseas, and using advanced quality management type to manage the company. Üretim sırasında, şirket yurtdışı gelişmiş ekipmanları ve teknoloji benimser, ve şirket yönetmek için gelişmiş kalite yönetimi tipi kullanarak. All the products are widely used in environmental protection, electricity, irrigation works, chemical industry, construction, food supplies, gas transportation and so on. Tüm ürünler yaygın çevre koruma, elektrik, sulama işleri, kimya sanayi, inşaat, gıda malzemeleri, gaz taşımacılığı ve böylece.

Yüksek Hızlı Santrifüj Tek Kademeli Santrifüj Körükler 50kpa - 100kpa 4

İletişim bilgileri
B-Tohin Machine (Jiangsu) Co., Ltd.

İlgili kişi: Ms. Jane Zhou

Tel: +8613961531319

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin
Diğer ürünler
B-Tohin Machine (Jiangsu) Co., Ltd.
Yong'an Yolu, Jiangsu Province, Yixing Şehri, Çevre Bilim ve Teknoloji Endüstri Parkı, 214205, Çin
Tel:86-510-8707-6720
Mobil site Gizlilik Politikası | Çin iyi Kalite Üç Lobe Kökü Üfleyici Tedarikçi. © 2016 - 2022 root-blower.com. All Rights Reserved.